شرایط استفاده

لازم است هنگام خرید به نکات زیر توجه فرموده تا حداکثر رضایت شما مشتری گرامی را فراهم آوریم :

  1. کلیه حقوق ، خدمات و محتویات فروشگاه اینترنتی تایم کالا (www.timekala.com) و مالکیت معنوی آنها متعلق به این سایت بوده و استفاده غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  2. کلیه محتویات سایت از منابع معتبر و شرکت های سازنده دریافت و ترجمه شده است. تایم کالا هیچگونه مسئولیتی را در قبال تغییر اطلاعات نخواهد داشت. این شرکت همیشه سعی در ارائه اطلاعات بروز و صحیح می نماید.
  3. کاربران در هنگام ثبت سفارش باید اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد نمایند در غیر اینصورت سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود.
  4. تایم کالا تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود را محترم شمرده و آنرا محرمانه دانسته و از آن حفاظت می کند و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نمی گذارد.
  5. مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است ، در صورت عدم درج موارد مذکور ، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.
  6. هرگونه نقص و عیب فنی در مورد کالاهای فاقد گارانتی ، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن : ۸۹۳۵۰-۰۲۱ و یا  ایمیل info@timekala.com به واحد ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل در اسرع وقت بررسی و در صورت اثبات نقص ، کالا تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. (لازم به ذکر است این بند ، فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت شرکت گارانتی کننده می باشد.)

ارتباط با فروشگاه فقط از طریق تلفن ۸۹۳۵۰-۰۲۱ یا مراجعه حضوری به آدرس : تهران، بزرگراه جلال، بعد از شهرک آزمایش، پلاک ۲۷۹ صورت می پذیرد و کاربران می‌توانند هر زمان که مایل بودند از ۲ روش مذکور اقدام به برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی و فروش سایت نمایند ، بدیهی است سایر روش های ارتباطی مورد تایید نمی باشد.

 

باتشکر، واحد پشیبانی تایم کالا